- CHKTPS -

branding
logo design + vizuální identita
digitální a produktový marketing
obalový design
web design

Tohle je prostě srdcovka.

Začalo to nevinně, 2 kluci, Martin a Honza, co rozjeli síť tělocvičen pro bojové sporty, si založili i značku sportovního oblečení. Po několika letech měli dotažený střih, kvalitu látek a výrobu, už ale docházely síly na další růst a inovace. Já jsem se k tomu přimotal úplnou náhodou…

První bylo několik ilustrovaných designů pro sportovní rashguardy, pak celá kolekce a teď jsme tady. Spolupráce na pravidelné bázi. Nové kolekce, web design, marketingové materiály, produktový a obalový design. Celkový směr, kterým se bude značka ubírat, rebrand. 

Klíčovým krokem zde byla změna loga. Tak, aby se odlišovalo od loga tělocvičen (chobotnice s nápisem choketopus), ale přitom zůstalo stále podobné pro ty, kteří jej už znali. Zvolil jsem proto minimalistické zkrácení hlavního názvu zasazené v jednoduchém geometrickém tvaru. Logo je tak moderní, jednoduše využitelné a s velkou spoustou možných obměn.  Nové logo nám pomohlo odstranit konkurenční odmítání návštěvníky ostatních gymů, zároveň jsme zachovali základnu lidí, pro které jsme tady už roky byli.

Nynějším úkolem je dostat brand lidem pod kůži. Tak, abyste při pohledu na něj měli husí kůži a motýlky v břiše. Mám štěstí, že zde můžu spolupracovat s lidmi, pro které je kvalita a odmítání kompromisů na prvním místě. Díky tomu vím, že zde buduju něco, co má smysl!

A jak vypadá logo na oblečení?