Lukáš
Vojtek

Jsem grafik a designer žijící v Praze.

Tvořím funkční loga a pro firmy vizuální kabát na míru. Rád dávám věcem jednotný vzhled a vytvářím komplexní řešení, která nejsou jen líbivá na "papíře", ale jsou hlavně realizovatelná a funkční.

Pomáhám budovat silné brandy, které upevní svou pozici na trhu, a vytvářím produktový design, který zákazníka zaujme a bude se pro něj s radostí vracet.

Co o mně říkají
klienti.

S Lukášem spolupracuji už 2 roky na několika projektech. Vždy je maximálně profesionální a můžu se na něj spolehnout. Nejvíce na něm oceňuji kreativitu, samostatnost a nadšení pro každý projekt. Neplní pouze zadání, ale opravdu mu jde o úspěch a přichází tak s řešeními a nápady, jak nás posunout dál. S mojí firmou jsme začínali jako malý e-shop, postupně jsme díky novému modernímu logu, skvělému brandingu a kreativním strategiím vybudovali silnou značku, kterou si naši zákazníci zamilovali.
Martin Stehlík, zakladatel Choketopusu a ChokeTV
Hledala jsem grafika, který pozorně vyslechne naši představu a splní ji, ale zároveň do práce vloží vlastní nápad a nechá v tom kousek ze sebe. A přesně tyhle dva požadavky Lukáš splnil naprosto na výbornou. Je spolehlivý, plní termíny, skvěle se s ním komunikuje a to jsou benefity, které u jiných grafiků nejsou příliš časté. Proto musím, kromě precizní práce, fantastického citu pro grafiku a design, vypíchnout i tyto lidské vlastnosti. Lukáše doporučuji a doufám, že s ním navážeme spolupráci i v budoucnu.
Bc. Lucie Morávková, projektový manažer pro weby SuperVazby.cz, Drevakov.cz
Lukáš je člověk, na kterém vidíte, že ho jeho práce baví a při řešení designu s vámi vždy půjde ten jeden krůček navíc, což je něco, čeho si velmi vážím, protože dobře vím, že takových lidí je málo. Naše spolupráce proběhla vždy v pořádku - práce je hotova včas dle plánu, komunikace otevřená a bezproblémová, správné pochopení zadání.
Ing. Jan Čížek, výzkumný pracovník na Akademii věd ČR
Pan Vojtek pro nás vytvořil krásné logo perfektně odrážející ducha organizace. Nejdříve proběhla podrobná konzultace, poté prezentace. Logo nám dorazilo kompletně připraveno v různých formátech, barvách a variantách, které jsme potřebovali. Mohla jsem ho hned vypustit do světa. Moc děkujeme 🙂
Martina Bezděková, SONRISA, z.ú. - ředitelka
Previous slide
Next slide

Jak se můžeme
spojit?

Při dlouhodobé, nebo bližší spolupráci budu rád, když se setkáme kdekoliv v Praze. Když to ale situace nevyžaduje, preferuji komunikaci online, která šetří čas nám oběma a můžeme ho tak využít produktivněji.

Jsem zvyklý se propojovat přes platformy jako Google meet, Teams nebo jakékoli další, které dovolují hladkou komunikaci a workflow.

Chcete o mě vědět víc?

Co dělám,
když nedělám.

Když zrovna nedesignuju, nebo neřeším nic s klienty, potkáte mě na horách a v přírodě (nejraději s mým psem Betty). Stejně jako v grafice, i v životě je potřeba kontrast. Snažím se proto co nejvíce trávit volný čas mimo uspěchané město a elektroniku. Když mám možnost vícedenního "tripu" s přáteli a přespáním ve stanu, nebo hamace, beru to všemi deseti.

V osobním životě jsem spíše minimalista, na co ale nedám dopustit jsou papírové knihy. Přihoďte k nim ještě hrnek horkého kafe a hned máte recept na ideální ráno. Kromě nich u mě najdete i pár květináčů, převážně s bonsajemi. To jsou takové mé osobní projekty, se kterými to ještě pěknou řádku let potáhnu.

O mě: pokoření Elbrusu 5652mnm
O mě: milovník hor
Foto v sekci o mě: pěstitel bonsaí
O mě: milovník hor a přírody
O mě: užívám si čtení